1 Nisan 2013 Pazartesi

Dış Mihrakların Oyunu :)

Bugün 1 Nisan :)

Evet ben de sevmem eşek şakası, sulu şaka, gözünü çıkaran şaka... ama güzeldir 1 Nisan'da olduğunu bilmek....

Bugün şöyle facebook anasayfama bakındım 10'un üzerne nadide arkadaşım 1 Nisan'nın kutlanmaması gerektiğine dair uyaran detaylı tarih bilgisi dış güruhların şebeği olmayalım nevinden paylaşımlarda bulunmuş.

Vay arkadaş bir 1 Nisan kalmıştı!

Yılbaşı kutlanması müslüman adama haramdır, 14 Şubat Hristiyan geleneğidir mekruhtur, 1 Nisan Türklere yapılmış bir hakarettir, Kabotaj Bayramı içerisinde bize yönelik imalar barındırmaktadır, Dünya Su günü dış mihrakların kötü emellerini gizlemek için perdedir, Pazar günü bilmem nedir, o odur bu budur,  biliyor musunuz bizim hakkımızda öyle böyle diyorlar şeklinde sosyal medyada paylaşımlar yapıp milyonları etkileyen, insanların eğlenmemesini, bildiğin odun olmasını isteyen bir gizli örgüt var :) alın size paranoyanın hası :)
Bir de eski takvimlerin basımını ele geçirmiş bir karşıt örgüt var onlar da her günün arkasına o bayramı bu günü, bunun kurtuluşu nevinden özel gün uyduruyorlar. Bunlar deliler bize her gün bayram, hayat bayram olsun insanlar el ele tutuşsuncular. Bunların amacı da vur patlasın çal oynasın insanlar hep eğlensin hiiiiç çalışmasın bence alın size paranoyanın hası v2.

İki düşman örgüt arasında yaylım ateşi altında kaldık vesselam.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder